Polish (Poland)English (United Kingdom)Czech (Czech Republic)

Przedłużony termin zakończenia Zimowego Kiermaszu Książek

zimowy kiermasz książekZ uwagi na duże zainteresowanie Kiermaszem przedłużyliśmy termin do 20 grudnia. Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszej oferty! Przedsięwzięcie wspomoże budowę i bieżące potrzeby Społecznego Azylu dla Psów i Kotów „Cichy Kąt” w Tarnowskich Górach. Samoobsługowe stoisko z przygotowanymi dla Was publikacjami mieści się obok Wypożyczalni, na poziomie 0.

Więcej o kiermaszu

Spotkanie z Martą Fox

slaskie czyta11 grudnia o godzinie 17:30 w CINiBA odbyła się debata poświęconą znaczeniu współczesnej literatury. W spotkaniu uczestniczyli: Marta Fox, a także badacze literatury polskiej - prof. zw. dr hab. Aleksander Nawarecki, dr Anna Kałuża oraz dr Filip Mazurkiewicz. Debatę poprowadził prof. zw. dr hab. Krzysztof Kłosiński.

Konferencja „Włączenie cyfrowe i społeczne”

11 grudnia 2013 roku w godzinach od 11:00 do 14:00, w Sali Konferencyjnej CINiBA odbyło się spotkanie pod tytułem Włączenie cyfrowe i społeczne. Tematem wydarzenia była szeroko rozumiana dostępność oraz nowy kierunek studiów podyplomowych „Włączenie cyfrowe i społeczne: strony internetowe, audiodeskrypcja, multimedia”. Powstanie nowego kierunku jest wynikiem współpracy Uniwersytetu Śląskiego z Fundacją Widzialni.

Więcej o konferencji "Włączenie cyfrowe..."

II Edycja Aukcji Charytatywnej oraz wystawa zdjęć "Pastelowy Śląsk"

aukcja charytatywna

10 grudnia 2013 r. w CINiBA odbyła się II Edycja Świątecznej Aukcji Charytatywnej na rzecz dzieci z katowickich domów dziecka. Przedmiotem licytacji były prace podarowane przez śląskich artystów fotografików. Tegoroczną kolekcję zdjęć zatytułowano "Pastelowy Śląsk". Bardzo dziękujemy Wszystkim za udział.

Więcej o II Edycji Aukcji

Uniwersytet Śląski w KatowicachUniwersytet Ekonomiczny w Katowicach


Projekt CINiBAProjekt Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka został zrealizowany w latach 2008-2012, dzięki współfinansowaniu Unii Europejskiej ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Projekt był również finansowany z budżetu Samorządu Województwa Śląskiego, Miasta Katowice, Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach i Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.