Master File Premier

Master File Premier: wejście do bazyTryb dostępu : online UŚ i UE, zasięg chronologiczny : 1940-

Zdalny dostęp: HAN UŚ, Proxy UE

Master File Premier: wejście do bazy

Baza oferuje pełnotekstowy dostęp do artykułów z około 1700 periodyków światowych z różnych dyscyplin wiedzy, a także dostęp do informacji bibliograficznej artykułów z ponad 2400 czasopism (od 1975 r.). Znajdują się tu także teksty ponad 500 informatorów, 100 tysięcy opisów biograficznych, 76 tysięcy dokumentów źródłowych oraz kolekcja ilustracji (fotografie, mapy, flagi). Aktualizowana codziennie.

Bazy Ebsco - informacje i przewodniki