LISA - Library and Information Science Abstracts

Library and Information Science AbstractsTryb dostępu : Online UŚ, zasięg chronologiczny : 1969-

Zdalny dostęp: HAN UŚ

Library and Information Science Abstracts: wejście do bazy (Uwaga! Proszę wybrać Uniwersytet Śląski i kliknąć "zaloguj")

Podstawowa baza z zakresu bibliotekoznawstwa i informacji naukowej łącząca w sobie dwie bazy: Library and Information Science Abstracts (LISA), Current Research in Library and Information Science (CRLIS). Rejestruje streszczenia artykułów z ponad 440 czasopism fachowych, wydawanych w 20 językach i w 68 krajach. Baza jest uzupełniana kwartalnie.